Drodzy Uczniowie

Zapraszamy Was do udziału w konkursie w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu na plakat, obrazek pt. “Bezpiecznie w Internecie” promujący bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie. (Format pracy A4)
• praca wykonana w dowolnym programie graficznym lub dowolną techniką plastyczną (przesyłamy plik lub zdjęcie pracy):

Wykonane prace nie mogą naruszać praw autorskich osób trzecich. Ocenie podlegać będzie: oryginalność pomysłu, estetyka wykonania pracy, zgodność z tematem,

Termin dostarczenia prac: 7.02.2021 r.

Prace należy przesłać nauczycielowi informatyki /plastyki poprzez mobidziennik lub na mail strzelczykd1@wp.pl Wyróżnione prace zostaną nagrodzone oceną celującą i dyplomem podczas obchodów DBI dn. 09.02.2021r.

Zapraszamy:)