Zapraszamy do głosowania

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele.
W ramach Ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Działaj z imPETem!” nasza szkoła przystąpiła do udziału w konkursie „Lapbook z imPETem”. Przedmiotem Konkursu jest Lapbook przygotowany przez uczniów dotyczący segregacji i recyklingu butelek PET.Szkoły biorące udział w konkursie mogą wygrać nagrody w postaci laptopa, mikroskopu, pakietu pomocy edukacyjnych.
Na prace konkursowe prowadzone będzie głosowanie internautów, gdzie każdy głos odpowiada jednemu punktowi. Głosowanie na prace konkursowe rozpocznie się 14.05.2021r. od godz. 12:00  i potrwa do 30.05.2021r. do godz. 12:00.

25 prac konkursowych z największą liczbą punktów w głosowaniu internautów zostanie poddanych ocenie komisji.

Zasady Głosowania

praca – Działaj z imPETem! (dzialajzimpetem.pl)

1. Podczas głosowania jedna osoba może oddać maksymalnie 1 (słownie: jeden) głos w ciągu 24 godzin tj. od godziny 00:00 do godziny 23:59 tego samego dnia.

2. Kryterium ograniczenia głosowania do 1 głosu jest jeden adres IP oraz jeden adres e-mail.

3. Celem potwierdzenia głosowania należy aktywować link przesłany na indywidualny adres e-mail podany podczas głosowania.

4. Podczas głosowania niedopuszczalne są próby obejścia systemów zabezpieczenia a w szczególności:

4.1. zmienianie adresów IP;

4.2. korzystanie z fikcyjnych kont e-mail;

4.3. stosowanie programów do automatycznego głosowania.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku przedstawiającego przygotowany Lapbook oraz wzięcia udziału w głosowaniu. Nie tylko dla zdobycia nagrody, ale dla docenienia wkładu i wysiłku w przygotowanie wspaniałej pracy, a zarazem podnoszenia świadomości ekologicznej w zakresie segregacji i recyklingu butelek PET.

Link do filmu:

Lapbook z imPETem