Do zobaczenia w finale “T jak Talent”

Łzy, trema, ale przede wszystkim uśmiech, nowe przyjaźnie, mnóstwo pozytywnych wrażeń oraz niezapomniane doznania – tak w skrócie można podsumować emocje związane z przeglądem „T jak Talent”, który na stałe już wpisał się kalendarz tyskich imprez kulturalnych. 28 kwietnia odbyły się eliminacje do piątej już edycji tego konkursu. Jak zwykle nie zbrakło ciekawych aranżacji piosenek, tańca (m. in. jazzowego, nowoczesnego, czy LA) wspaniałych popisów gimnastycznych, czy interesujących interpretacji utworów instrumentalnych.
Do finału V edycji „T jak Talent” zakwalifikowali się w grupie szkół podstawowych: Oskar Sobiegraj SP35, Jakub Perdas SP 7, Mirosław Franczak SP 19, Paulina Szczygielska SP 22, Maja Lauer ZSM, Marta Poręba SP 37, Karolina Plewnia SP 22, Kalina Kilian SP 19, Łukasz Gołębiewski SP 40, Magdalena Poda SP 37 oraz zespół taneczny uczennic z SP 22.
Gimnazjaliści również nie zawiedli i w finałowej grupie są: Wiktor Szklarz G9, Julia Szyja G3, Kacper Kubera G2, Natalia Danielczyk G7, Zuzanna Ratajczyk G2, Natalia Bąk G9, Natalia Mazur G4 oraz zespół z G3 – Natasza Karoń i Małgorzata Szczepańska. Organizatorem jest Stowarzyszenie „Piątka Dzieciom”, a inicjatorami i pomysłodawcami konkursu – Samorząd Uczniowski w Gimnazjum nr 2. Konkurs dofinansowany jest ze środków MCK i UM.
Finał odbędzie się 21 maja w Zespole Szkół Muzycznych im. F. Rybickiego. Wszystkim serdeczne gratujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej zdjęć w galerii>>