Dni otwarte szkoły

Serdecznie zapraszamy dzieci rozpoczynające  w tym roku swoją przygodę z szkołą wraz ze swoimi rodzicami do odwiedzenia naszej placówki 6 marca 2018r. o godzinie 17:00. Atrakcji nie zabraknie. Przybyłych gości przywita Pani Dyrektor, która podczas spotkania przekaże informacje o naszej szkole i zapozna rodziców z proponowaną ofertą edukacyjną na następny rok szkolny. Nauczyciele natomiast opowiedzą jak pracują z dziećmi w klasach młodszych. Dzieci wezmą udział w warsztatach i zabawach. Zamienią się w małych naukowców, stworzą swoje arcydzieło, zaśpiewają po angielsku oraz sprawdzą się jako sportowcy na mini- torze przeszkód. Na wszystkich czekać będzie zdrowy poczęstunek. Szczegóły tutaj.