Dni Otwarte Szkoły Podstawowej

14 marca w murach naszej szkoły zjawili się wyjątkowi  goście…. przedszkolaki wraz z rodzicami.  Grupa teatralna „Baśniowa 456” powitała wszystkich  swoim nowym przedstawieniem  „Czarno na białym”.  A potem … z zaciekawieniem i uśmiechem przedszkolaki powędrowały na warsztaty, gdzie mogli zamienić się w małych naukowców, wyczarować trochę wiosny, rozruszać zastane po zimie kości lub pośpiewać przy akompaniamencie gitary. Na rodziców zainteresowanych nauką ich pociech w naszej szkole czekał sztab specjalistów, który odpowiadał na każde pytanie,  wyjaśniał, doradzał,  rozwiewał wszelkie wątpliwości.  Małe, zdrowe conieco, czekało na każdego uczestnika warsztatów. Pełni wrażeń goście opuścili  progi naszej szkoły.

Do zobaczenia we wrześniu!!!