Daily Archives: 23-02-2021

Jesteśmy pomocni, jesteśmy życzliwi, jesteśmy empatyczni

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w projekcie związanym z XXVIV Światowym Dniem Chorego. Z tej okazji otrzymali list od Wolontariuszki działającej przy Hospicjum im. św. Kaliksta w Tychach. Poruszeni historią jej życia postanowili nieść pomoc potrzebującym. Między innymi uczniowie przynoszą dary dla podopiecznych fundacji „W Stronę Słońca”, która opiekuje się dziećmi z niepełnosprawnościami. Są to m.in. produkty spożywcze, dzięki którym podopieczni fundacji będą mogli uczyć się samodzielności. Ponadto dzieci postanowiły przygotować miłą niespodziankę dla Pani Asi i stworzyły dla niej piękne laurki. Powstały aż 103 dzieła.