„Mistrz czytania ze zrozumieniem w języku obcym”

Nauczyciele języka angielskiego przeprowadzili pierwszy szkolny konkurs czytania ze zrozumieniem. Konkurs „Mistrz czytania ze zrozumieniem w języku obcym” skierowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły. Zadaniem uczniów było przeczytanie tekstów w języku angielskim i odpowiedź na pytania dotyczące tych tekstów. Uczniowie pisali w grupach 1-3, 4-6 oraz gimnazjum. Wszyscy wykazali się uwagą i sumiennością w trakcie konkursu.
Mistrzem czytania w grupie klas 1-3 został Oliwier Solorz, w grupie 4-6 Miriam Rolska, w gimnazjum Patrycja Pustelnik. Mistrzowie zostali nagrodzeni książkami w języku angielskim a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Zapraszamy na kolejną edycję konkursu za rok.